Rajković u formi obradovao Stojkovića, ludnica u Sent Etjenu!

nedelja 07.11.2021.
16:54

Danas su odigrane četiri utakmice 13. kola francuske Lige 1 u terminu od 15 časova.

EPA-EFE/IAN LANSGDON

Rems Predraga Rajkovića sačuvao je mrežu mirnom u duelu sa Monakom na kojem nije bilo pogodaka.

Reprezentativac Srbije je odigrao dobar meč i zabeležio četiri odbrane.

Nant i Strazbur odigrali su nerešeno 2:2.

"Kanarinci" su poveli u 20. minutu preko Kulibalija, a Dijalo poravnao rezultat u 44. minutu. Sličnu sliku videli smo i u nastavku meča, Kolo Muani doneo je novo vođstvo Nantu u 48. ali je Tomason u 68. minutu postavio konačnih 2:2. Ažork nije završio meč pošto je zaradio crveni karton u 51. minutu.

Veoma uzbudljiv meč videli smo u Sent Etjenu gde je domaćin posle preokreta savladao Klermon sa 3:2.

Imao je novajlija u Ligi 1 dva gola prednosti posle pogodaka Bajoa i Bertomijea, zaostatak "zelenih" smanjio je Nordin, da bi u drugom minutu nadoknade Kraso poravnao rezultat.

Nije to bilo sve od Sent Etjena, pa je Saidu So golom u četvrtom minutu nadoknade vremena doneo trijumf svojoj ekipi.

Brest je slavio u Lorijenu posle preokreta, pogodak Grbića u petom minutu nije bio dovoljan za pobedu, planove domaćina poremetilo je isključenje Ergoa, pa su Favr i Muni doneli tri boda gostima.