Ramos ponovo spasio Real!

Autor: Milovan Longinov
utorak 09.08.2016.
22:39

Kapiten Reala postigao pogodak u 93. minutu i odveo Superkup Evrope u produžetke! Real MAdrid - Sevilja 2:2!

35 Komentara

MSSZRMK
Thursday, 11.08.2016
20:55

Ramos krivac i heroj u jednom,kapiten nas.

AfricaLoF
Wednesday, 10.08.2016
22:30

Odlican fudbaler. Neverovatno je sve sto je osvojio. Svaka mu cast.

alexandarue
14:45

Jel može samo objašnjenje, jer ne pratim baš fudbal. U trenutku pretposlednjeg dodavanja ( na desnu stranu) Ramos je u pasivnom ofsajdu barem 2 metra, ali sledeće dodavanje ide njemu, on se aktivira i postiže gol. Da li je to regularan gol? Da napomenem da sam neutralni posmatrač, da me ne napadnu navijači jednog ili drugog tima.

alexandarue
14:30

Odmah da kažem da se ne razumem previše u fudbal, da mi ne bi stručnjaci odma skočili za oči, ali voleo bih da mi nešto objasnite. Pogledao sam snimak, i u momentu pretposlednjeg dodavanja ( na desnu stranu) Ramos je u ofsajdu barem 2 metra, i znam da je to pasivni ofsajd, jer pas ne ide njemu, ali sledeće dodavanje ide njemu, igrač koji je bio u pasivnom ofsajdu se aktivira i postiže gol. Da li je to regularno????

Carina
08:09

Ja ga ne cenim preterano kao defanzivca, ali lik dao golove u oba finala LS, ne zna se koji je bio bitniji, dao sada gol za izjednacenje u 93., dve lige sampiona i ovaj super kup evrope su njegovi.

Misosesic
15:12

Pa ti si jos na sportskim tvoj komentar nisam procitao mjesecima.

Brat Pogba
08:03

Opet taj 93. minut :D

NEMANJA RM
Tuesday, 09.08.2016
23:58

Mesi da se ugleda na Ramosa kako se ponasa i igra kapiten u velikim utakmicama.

Don Carlo
23:32

Tako je momciiii

Dejan Marinkovic
23:14

Vratice im se sve,mnogo ce da pate ... Vec pate u ligi ...

brat sergio#10
09:30

Samo se vi tjesite. Osvojili smo drugu LS u 3 godine, 2 superkup. Ove sezone ce Zidan tek ispisati povijest sa svim trofejima. Biti cemo prvi koji su odbranili LS.

23:13

Ovo stvarno zabrinjava koliko Real ima srece u ovim kup takmicenjima...A ovo sto Ramos daje golove u poslednjim trenucima je tesko objasniti,neko se rodi pod srecnom zvijezdom i kraj price.

ronaldo r9
02:05

Simke simke simke

09:31

Samo neka Mesi radi nove tetovaze, frizure, bradu uredjuje. Dok ce pravi igraci i timovi osvajati trofeje. Nema vise Inieste, Cavija da igraju za njega.

P. S.
23:04

Ostaviti ovako potpuno samog Ramosa i ceo prazan gol je potpuno isto što i autogol...

Lord Bobinhooo!
01:22

Pogotovu kada ih Maskerano postize samo 6 ih ima Stefane :D

CZBG1991
22:53

Koliko imaju sreće... Neverovatnooo !!! Isto kao i Portigal i godinama pre Italija.

Malo veliki covek
22:52

Koliko im Ramos znači verovatno nisu ni sami svesni.

Boixos_Nois
22:46

Ramos dao u karijeri više golova nego Ronaldo (u finalima) :D

22:42

Ramos napravio glupost,ali se iskupio po meni izjednaceni ovo je realan rezultat posle 90 minuta,Asensio ce biti vrhunski igrac kakva golcina kakvu levicu ima decko.

JC\'90
22:42

Ne volim Real ali Ramos je tatko. Najkorisniji stoper ubedljivo

22:41

Kol'ko ovaj Real ima sreće, pa to nije normalno...

Madridista
22:44

Sreca bi bilo da je Real bio dosta slabiji tim, a oni su bili ravnopravni sa pola igraca iz druge postave.v

Madridista
22:47

Gol je bio prirodni slijed dogadjaja posle stapnih napada u zadnjih 15 minuta, bilo da su dali u 90. ili 80 nebitno je, nije to nikakva sreca. Stvarno sto kompleksasi, sjecas se kako je Barselona dobila Sevilju u super kupu?