Rašford u seriji, sedmica Junajteda! Lukić pogodio dva penala u neverovatnoj seriji!

utorak 17.09.2024.
23:11

Fantastična predstava Mančester junajteda u šesnaestini finala Liga kupa.

EPA-EFE/Peter Powell

Ekipa Mančester junajteda se bez ikakvih problema plasirala u osminu finala Liga kupa pošto je večeras na svom terenu savladala Barnsli rezultatom 7:0.

Trećeligaš nije mogao Mančester junajtedu da parira ni u jednom segmentu, pa je ekipa Erika ten Haga sa lakoćom zabeležila pobedu i donekle i iskalila bes.

Igrao se 16. minut kada je Markus Rašford pogodio za 1:0 na asistenciju Alehandra Garnača, da bi u 35. minutu Antoni pogodio za 2:0 iz penala. Garnačo je zapečatio sudbinu gostiju golom u 2. minutu nadoknade prvog poluvremena.

U nastavku rapsodija Junajteda, Garnačo je u 49. povisio na 4:0, Rašford je pogodio drugi put u 58. minutu, a onda je na scenu stupio Kristijan Eriksen koji je sa dva gola na dodavanje Bruna Fernandeša postavio konačnih 7:0.

Evo i ostalih rezultata, izdvajamo i da je naš Saša Lukić igrao za Fulam i pogodio je dva puta u penal seriji koja je ušla u istoriju sa 17 izvedenih serija:

Stouk - Flitvud 1:1, posle penala 2:1
Blakpul - Šefild venzdej 0:1
Brentford - Lejton 3:1
Everton - Sautempton 1:1, penalima 5:6
Kvins Park Rendžers - Kristal Palas 1:2
Preston - Fulam 1:1, posle penala 16:15.