Raspucani Ibra, PSŽ opet na ''plus 30''!

petak 29.04.2016.
22:23

U prvoj utakmici 36. kola šampionata Francuske, Pari Sen Žermen je na svom terenu lako izašao na kraj sa ekipom Rena.

Beta/AP Photo/Thibault Camus

Ekipa francuskog šampiona večeras je upisala i 28. pobedu ove sezone u Ligi 1, pošto je sa 4:0 savladala goste iz Rena.

''Sveci'' su do ovog ubedljivog trijumfa došli posle bolje igre u drugom poluvremenu.

Prvih 45 minuta je okončano bez golova, a na vođstvo ''Svetaca'' čekalo se još pet minuta u nastavku meča.

Tada je Maksvel ''načeo'' goste, da bi samo četiri minuta kasnije, Zlatan Ibrahimović na asistenciju Di Marije duplirao prenost - 2:0.

Popularni Ibra je u 78. minutu samo potvrdio novi trijumf ''Svetaca'', i upisao svoj 34. pogodak u Ligi 1 od početka sezone - 3:0.

Činilo se da će to biti i konačan rezultat ovog meča, ali je u nadoknadi vremena i Edinson Kavani stigao da se upiše u strelce - 4:0 za PSŽ, koji sada na vrhu tabele ima 30 bodova više od Liona i Monaka, na deobi drugog mesta.