20:21

PAOK slavio protiv gradskog rivala, trijumf doneo Nišlija.

EPA-EFE/ACHILLEAS CHIRAS

Raspoloženi su danas reprezentativci Srbije, a posle Dušana Tadića i Aleksandra Mitrovića, pogodio je i Andrija Živković.

Za razliku od svojih reprezentativnih drugova, Nišlija je postigao drugi gol u trijumfu PAOK-a nad Arisom rezultatom 2:1 u velikom solunskom derbiju u okviru 27. kola grčke Super lige.

Domaćin je poveo u 12. minutu lepim golom Luisa Palme, dok je drugi pogodak Arisa u finišu prvog poluvremena poništen zbog ofsajda.

Trener PAOK-a Razvan Lučesku obavio je tri izmene koje su bile pun pogodak.

Upravo je rezervista Joan Sastre izjednačio sa penala u 68. minutu, da bi sedam minuta kasnije pobedonosni pogodak postigao upravo Andrija Živković.

Utakmica je trajala čak 114 minuta zbog velikog prekida koji su uzrokovali navijači Arisa ubacivši razne predmete na teren.

PAOK je tako učvrstio svoju četvrtu poziciju u plej-ofu sa 57 bodova, dok je Aris šesti sa 40.