petak 07.12.2018.
22:26

Veliki italijanski derbi pripao Juventusu.

EPA-EFE/Andrea Di Marco

Fantastični Mario Mandžukić je rešio pitanje pobednika u duelu Juventusa i Intera. Derbi Italije je rešen u drugom poluvremenu, iako je Inter imao svoje šanse danas, nije ih iskoristio i Juventusu se pišu tri boda - 1:0 (0:0).

U prvih 15 minuta niko nije previše pretio, iako je Juventus imao više loptu u svom posedu. Ipak, kako je meč odmicao, tako je Inter preuzimao terensku incijativu, a najbolju šansu su imali u 29. minutu kada je Galjardini pogodio okvir gola, lopta se nakon njegovog udarca odbila do Ščešnjeg u ruke.

Perišić u narednom minutu ima solidnu šansu, Inter je u potpunosti dominirao utakmicom u tim trenucima.

Juventus je počeo da preti preko Kjelinija, Handanović je odlično odbranio njegov udarac glavom, a potom je i Ronaldo pokušao "makazicama", lopta je završila u rukama Handanovića.

Loše je Juventus krenuo i drugo poluvreme, Matuidi je napravio groznu grešku koju Brozović nije kaznio, sve je više mirisalo da će meč biti završen nerešenim rezultatom.

Onda je usledio 66. minut, tada je Kanselo prošao po levoj strani, uputio fenomenalan centaršut ka Mariju Mandžukiću koji postiže gol za veliku pobedu Juventusa.

Nakon toga, Juventus je okrenuo utakmicu na svoju stranu, sve je išlo njima u prilog, na kraju su sačuvali tri boda i novu pobedu u trku ka tituli.

11:03

Strasan Igrac, jos ne mogu da prezalim sto smo je otisao!

ForzaJuve
10:48

Da je Inter iskoristio one dve prilike preko Galjardinija i Brozovića, sve bi bilo drugačije. Jednostavno nisu imali sreće. Juve je posle toga čekao prvu pravu priliku i pretvorio ju je u gol. Mislim da je najveći krivac za poraz Intera Spaleti sa svojim izmenama, pogotovo sa prvom, kada je izmenio Politana (do tada najboljeg igrača Intera) i ubacio Valera. Taj potez je prelomio meč. FJ!

MarioJ
10:45

Mogu li Sandro i Marselo da odigraju na poziciji desnog beka, kao što je Kanselo sinoć maestralno odigrao lijevog beka?

scofield
03:27

Gledajte Kansela, svaku utakmicu leti po terenu. Trenutno najbolji bek na svetu

juvealexx
03:05

Bio je to "tvrd" derbi ,bez previše izrazitih prilika , Juve iskoristio jednu od svoje 2 ili 3 na utakmici , inter nije onu galliardinija u 1 pol , možda i najbolju na utakmici i to je sva "mudrost" ,a naravno pobjeda protiv Intera uvijek ima posebnu draž a ako je za utjehu navijačima Intera ostavili ste puno bolji dojam od Napolija koji nije bio ni blizu pobjedi u Torinu , zato ova pobjeda ima dodatnu "težinu" jer je sada inter vjerojatno eliminiran iz utrke za scudeto Iako je tek 15 kolo , 14 bodova je ipak teško dostižna prednost

Rikardo Roča
01:51

Zato ne vol da gledam italijansku ligu. 90 min jedan gol i jedna stativa Intera. Znaci svakih 20 sekundi prekid i neko rvanje na centru. Pa kad gledaš Pl gde bilo ko igra, to je milina za oči. Baciš sat ipo bzvze. Strašni

Japanac
18:11

Hahaha da da,pravi fudbal u Pl,bez taktike,bez Var...

po cetvrtu zvjezdicu
Sunday, 09.12.2018
16:01

Pa ti Englezi izgube toliko lopti da je to strasno i normalno da su stalno neke kontre i rekontre Od taktike ni T

RokerSantaKruz
01:16

Ronaldo nevidljiv, Kjelini doktorski.
Standardna prica, neiskoriscene prilike su kaznjene, Mandza po ko zna koji put pokazao klasu, koliko malo mu je potrebno.

Shimika
01:00

Samo cu reci da mi je muka vise od juventusa I njihove igre. Kome je jos zanimljiva da gleda ovakav fudbal I njihive pobede od 1:0 , pa onda valjanje po terenu itd..

22:07

eto fino gledaj Romu i Milana ako ti je ta igra zanimljiva Bodovi i trofeji nema veze

00:13

Tekst tačno opisuje utakmicu u slučaju da neko nije gledao, dodao bih još da je Juventus kod gola pokazao klasu i koliko im je malo potrebno, posebno kad Kanselo onako nonšalantno može da dobaci između dvojice igrača, Škrinjar je sasvim solidno čuvao Rokija, Kijelini gospodar odbrane, a naš nesrećni Lautaro tri puta šutno loptu, sva tri puta ko baba sa veštačkim kukom. Čestitke Juventusu na pobedi, mislim da bi nerešeno bio najrealniji rezultat

xenon 1989
03:13

Škrinjar nije hteo da pušta izlizanog, zato mu je ovaj razbio i zube i nos šakom, kao i većini drugih koji nisu hteli da ga puštaju. Pravi sportista... :D

rossonero_t
05:57

Zaboravio si da pomenes da je "Roki" par puta izvrteo Skinjaja da nije znao gde se nalazi. ;)

PazzaInter
Friday, 07.12.2018
23:54

Tacno sam znao, Inter je previse sansi prokockao da bi se nadao bodovima ovde.

Capitano
23:49

Ravnopravno prvo poluvreme, u drugom Juventus bolji i cestitam im na pobedi. Nema bolji primer kako kvalitetan trener moze da preokrene tok meca svojim taktickim odlukama. A Spaletija kukavicu zelim da vidim sto pre van kluba.

Luka Toni
23:46

Inter prvo,juve drugo,razlika je sto juve koristi svoje sanse,a inter ne

Rasel Krou
23:46

Sto nisu igrali Modric i Vidal? Steta stvarno sto nisu dosli u ovako veliku ekipu...

Rasel Krou
23:45

Juventus je druga galaksija za ovaj putujuci cirkus.

Al-Ahli najtrofejniji na svetu
23:42

Kanselo pokidao

neme
23:41

Prejak je Juve Inter odigrao dobro ali ovo je njihov max.Juve mozda na 70 posto.Kanselo otkrovenje nisam znao da je toliko dobar.😊

disqus_2WqjlJ09c4
00:39

Još je igrao prisilno lijevog beka.

neme
18:35

Ma toliko je dobar videlo se i protiv Manca da je to klasa nesto posebno.Skroz ispod radara kako su ga osetili ne znam.

berberin
23:41

Spaleti spreman za zamjenu,sta uradi od utakmice uvodjenjem valera a izvodjenjem politana,mijenja politana a perisic mu standardno igra a pri tome ovaj najbolji na terenu,kao namjerno da radi neke s9tvari.

23:38

Meni je ta tekma nekako djelovala prijateljski bez naboja kao da su nekako oba tima isla na remi ali ipak Manđo

Japanac
23:38

Prvo poluvreme Inter dobar,u drugo su se vec potrosili i Juve je igrao svoju igru,greska Spaletia sto je izvadio Politana,a Cancelo je masinaaaaaa,Forza Juve

INTERnacionalist
23:38

..kad u ovakvom meču promašiš 2-3 zicera i ne mozes da očekuješ pobjedu!
Svaka cast juventusu,dobar derbi,dobar i sudija..idemo dalje!

22:13

nemoj plakati pa niste valjda opet sanjali scudeto ? Uzmite to trece mijesto i budite sretni Ocigledan napredak Scudeto nije za malene i nejake klubove

Dragan Markovic Juve
23:37

Gasi kineze motaj kablove

Bidza i Tridza
23:33

Protiv Juventusa se tesko dolazi do prilika a Inter je stvorio par ozbiljnih. Jednu su morali da iskoriste. Juve je bio bolji u drugom delu i tu su se vise trudili. Utakmica nista posebno i cini mi se da bi remi bio najpravedniji.

Rasel Krou
23:32

Kao sto sam i predvidio, kanta zvana Inter je na - 14 a tek je pocetak decembra. Pozdrav za Internacionalistu, No rulesa i Old boy-a.

xenon 1989
23:30

Sam je izlizani razneo Inter i pokazao kakvu mu je FIFA nepravdu učinila što mu nisu poklonili još jednu ZL, a on najbolji na planeti i šire. :D Inter mogao do pobede ako gledamo šta su promašili, a opet... smešna ekipa koja više od pola drugog poluvremena nije mogla da iznese loptu sa svoje polovine. A gde su tek ostali u komediji od Serije A. Svakako Juventus (naročito u ovakvoj konkurenciji) ne bi ni slučajno osvojio novu titulu da im izlizani sam ne dobija utakmice. :D

El Clásico leyendas
10:26

sto vise ne koristis one profile badr hari i kondogbia?

00:42

Dobili su Napoli 3:1, Fio 0:3, Milan 0:2, . . .

10:23

ne govorim samo o ovoj sezoni . vrlo cesto tesne meceve dobijaju sa po 1-0. vrlo iskusna,lukava i inteligentna ekipa