Real i Milan bez golova, Joviću opet poluvreme i kritike, ali nije jedini!

nedelja 08.08.2021.
20:25

Bez golova, bez previše šansi za Jovića...

TwitteR/@realmadrid

Fudbaleri Real Madrida i Milana remizirali su rezultatom 0:0 u prijateljskoj utakmici pred start sezone.

Karlo Anćeloti je ponovo pružio šansu našem Luki Joviću, ali je utisak da je naš napadač nije iskoristio. Jović je imao tek nekoliko kontakata sa loptom, jedan neuverljiv pokušaj glavom, zbog čega su navijači uglavnom negativno komentarisali njegovu igru. Komentari na Tviteru su uglavnom negativni zbog njegovog nezalaganja i "nevidljivosti", odnosno da ne razume igru Reala i da ne zna gde treba da se kreće i kada da traži loptu.

Istina je i da je ovaj Real i dalje neuigran, vratio se i Bejl, koji je takođe zaradio veliki broj kritika, uz Marsela i Iska. Velšanin je upravo imao i najveću šansu da postigne pogodak, u 41. minutu Mik Manjan mu je odbranio penal.

Anćeloti je na poluvremenu napravio nekoliko izmena, a među njima je bio i Jović, koga  je zamenio Marijano Dijas.

U drugom poluvremenu nije bilo golova, pa su timovi remizirali pred start sezona u La Ligi i Seriji A. Real će naredne subote gostovati Alavesu, dok Milan sezonu otvara nedelju dana kasnije protiv Sampdorije.