četvrtak 25.02.2021.
21:59

Gledamo li bitnog igrača Madriđana u revanšu.

EPA-EFE/JuanJo Martin

Fudbalska Evropa bruji, Liga šampiona se vratila, ali greške sudija su neverovatne.

Apostrofira se da su obe velike greške u eliminacionoj rundi bile na račun Italijana. Prvo Laciju pri rezultatu 1:0 za Bajern nije suđen čist penal nad SMS-om, da bi juče Atalanta već u 17-om minutu ostala bez Frojlera protiv Real Madrida.

Madriđani takođe nisu najzadovoljniji suđenjem Štilera, Nemac je pokazao žuti karton Kazemiru u 23. minutu. Brazilac sa ovom opomenom propušta naredni meč to jest revanš sa "boginjom".

Madriđani će uputiti žalbu, nadaju se da će Zidanov bitan igrač biti na terenu za revanš susret.