Real je završio prelazni rok!
Kraj prelaznog roka za Real Madrid.
Povezane vesti
Barsa bez najboljeg u San Sebastijanu, brige i zbog neomiljenog sudije
Murinjo u svom stilu odgovorio na glasine o povratku u Real Madrid
Betis iskoristio sve prednosti i iznenadio Viljareal
Arbeloin odgovor na zvižduke Vinisijusu: ''On je branio ovaj klub zubima i noktima! Doneće nam još mnogo titula!''
Ova sezone ostaće upisana kao jedna od onih u kojima je Real Madrid potrošio najmanje novca.
Kao što znate, dovedena su samo dva igrača, Endrik i Embape, plaćen je samo brazilski fudbaler i sa tih 47.50 miliona evra čini sveukupnu potrošnju Real Madrida.
Tako će ostati i posle ovog prelaznog roka.
U januaru Real Madrid neće potrošiti niti jedan jedini dinar na nove igrače, a "Marka" danas prenosi da je prelazni rok za "Galaktikose" zatvoren.
Anćeloti je imao svoje želje, posebno na pozicijama na desnoj strani, ali te želje neće biti uslišene već će morati da se osloni na ono što ima u sastavu.
Zbog toga se nećemo iznenaditi i ukoliko bude dao šansu i mladima u verovatno svojoj poslednjoj sezoni na klupi madridskog kluba.