Real odličan u Milanu, Vidal ratnički sa sudijom, jasno kako se završilo!

21:47

Ekipa Real Madrida daleko bolja od Intera, ali moguće da je načinjena nepravda.

Epa/Andy Rain

Arturo Vidal je neko ko ne trpi nepravdu, ponekad i poraz.

Čileancu je preselo nakon što je pao u kaznenom prostoru, kontakta je bilo, sudija Tejlor je mogao da pokaže na belu tačku mirne duše, ali Vidal mu nije dao ni da pogleda VAR.

Umesto toga, prvo je dobio žuti karton zbog prigovora, a potom i crveni nakon odgurivanja sudije.

Pogledajte šta se dešavalo OVDE.

Inače, Real Madrid vodi sa 1:0 golom Edena Azara u 7. minutu meča sa bele tačke.

Baner

U ostalim mečevima na poluvremenu samo dva gola, Bajern golom Levandovskog vodi sa 1:0 protiv Salcburga, dok Porto vodi na gostovanju Marseju.

12 Komentara

Bojan Samardzic
Thursday, 26.11.2020
09:17

Potpuno nepotrebno vjezbanje strogoce...

Strateg Lalatovic
00:11

Jadni mali inter je danas demonstrirao da od ove sezone za njih nema nista ,trofeja nece biti i da od sledece utakmice krecu pripreme za 4.mesto u italiji i sledecu sezonu.Kineska plastika.Lautaro,Erisken,pa i Bastoni Skrinjar pod hitno da beze od kineza ako zele da spase svoje karijere!

Amalainter
Wednesday, 25.11.2020
23:20

Kazite ovom na RTS-u da nema Dambrosinija,Mariana Lopeza..i da Lautaro izasao posle 45 minuta..kakve bagre vode kod nas utakmice..

PARTIZAN PRVAK SVETA
23:06

Kakva bruka i sramota ovako krasti u grupnoj fazi LŠ. Ovo je gore nego kod nas.

Solskjerove bebe
22:57

Zivimo u vremenu u kojem sudiji treba sudija

Inter Milan
22:56

Aaaa, sudija baš krenuo da gleda VAR, Vidal mu nije dao pa je zato dobio crveni karton, a posle je sudiju prošla volja za gledanjem VAR-a. Ma važi... :D

Amalainter
22:51

Sramota!Protiv ovakvog Reala ne preci ni polovinu..Treba menjati takticku postavu ili trenera..Vidal je zavrsio svoje u Interu

Al-Ahli najtrofejniji na svetu
23:04

A zasto "protiv ovakvog Reala"?Real veceras perfektan,veoma brz protok lopte i odlicna promena strana

Mirjevac
23:05

Kako da predju pila terena kad je sudija uvek na realovoj strani?

Badr Hari
22:49

Ahaha kakva brutalna pljačka Tejlora. Upravo ono što sam i najavio: izmišljen penal za Real, isključenje Interovog igrača i čist nesviran penal za Inter. Malo li je? 😂😂😂

crno-crveno
23:07

Nisam video lepo ali ako je ono penal za inter onda je sigurno ono penal za real.
Ali onakva igra intera gde za celo poluvreme ni jedan sut u okvir gola.

Znaci ocajan inter a jos ocajni konte.
A vidal meni nebi odigrao ni jednu utakmicu vise. Da mu sudija zuti i on hoce se bije sa sudijom.