subota 18.02.2023.
22:58

Real dugo tražio put do mreže rivala, ali bodovi nisu izostali.

EPA-EFE/Jesus Diges

Večerašnji program u okviru 22. kola španske La Lige završen je utakmicom u Pamploni, gde je Real Madrid kao gost savladao ekipu Osasune sa 2:0.

Kraljevski klub je tako bar do sutra i Barselonine utakmice protiv Kadiza smanjio zaostatak za vodećom Barsom na pet bodova razlike, a Osasuna je pretrpela osmi poraz u sezoni i ostala je na desetom mestu sa 30 bodova.

Dugo se čekalo na vodeći gol, Osasuna je uispela da svoju mrežu sačuva netaknutom 78 minuta, ali nekako je posle izlaska našeg Darka Brašanca, koji je odlično obavljao posao na sredini terena, Real sve lakše dolazio do prilika i vrlo brzo ih je iskoristio.

Brađanac je izašao u 70. minutu, a dva minuta kasnije Vinisijus je imao sjajnu priliku kada je izbio sam ispred golmana Erere, ali je čuvar mreže Osasune izašao kao pobednik.

To je bila najava Realovog jačeg pritiska na ulasku u finiš meča, što je vrlo brzo i donelo rezultat Madriđanima.

Igrao se 79. minut meča, Luka Modrić je sa leve strane poslao loptu napred ka Vinisijusu, ovaj je uočio Valverdea koji je utrčavao u kazneni prostor, poslao mu loptu u sredinu, a ovaj iz prve preciznim udarcem pogodio levi ugao protivničkog gola - 0:1.

Deset minuta kasnije je Vinisijus realizovao odličnu akciju Reala, ali je taj gol poništen zbog ofsajda.

Ipak, samo minut kasnije, na ulasku u nadoknadu vremena mladi Rodrigez je ukrao loptu Unaiju, pa pronašao Asensija koji iskosa sa leve strane pogađa mrežu u definitivno rešava pitanje pobednika - 0:2.

U saradnji sa AdmiralBet-om, posetioci sportske.net dobijaju bonus od 2500 dinara. Od toga 1500 je za klađenje, ostatak od 1000 možete iskoristiti za kazino.

Sve što treba da uradite je da sa našeg portala odete OVDE na admiralbet.rs, registrujete se, verifikujete nalog i imaćete u roku od nekoliko minuta bonus za kazino, a 2 sata kasnije i bonus za tikete.

Pravila su OVDE, ista su kao i za običan bonus, ali čitaoci sportske.net dobijaju 500 dinara više.