subota 06.05.2017.
22:37

Real Madrid nastavio da gazi i sa drugim timom.

EPA/JUANJO MARTIN

Fudbaleri Real Madrida pobedili su u gostima ekipu Granade rezultatom 4:0 (4:0) u 36. kolu Lige Primere.

Zanimljivo, u timu nije bilo Kejlora Navasa, Karvahala, Marsela, Varana, Krosa, Modrića, Ronalda i Benzeme, ali su dominirali Rodrigez, Morata, Asensio, a po bokovima Danilo i Koentrao.

Real je sve dileme oko pobednika rešio na samom početku, pošto je Džejms Rodrigez sa dva gola doneo Madriđanima veliku prednost.

Već u trećem minutu, Lukas je proigrao Kolumbijca, da bi Rodrigez nekoliko minuta kasnije iskoristio asistenciju Koentraa za 2:0.

Do kraja poluvremena, Morata je postigao dva fenomenalna gola za 4:0. Španac je prvo zakucao loptu od prečke posle asistencije Danila, da bi potom lepo plasirao u drugi ugao za 4:0.

U drugom poluvremenu, Real je spustio ritam, čuvao rezultat i napravio još jedan važan korak ka tituli.

Real sada ima isti broj bodova kao i Barselona, ali i meč manje, tako da i dalje drži sve u svojim rukama.

09:09

Put kojim treba da idu veliki klubovi koji su trenutno posustali:Junajted,Liverpul,Milan,Inter.Dobri treneri i mnogo para.Da se uhvati ritam.

00:18

Realova druga postava jaca nego komplet timovi u PL recimo. Kako decki igraju to je nesto perfektno, kakvu buducnost imamo samo. Jos dugo godina na vrhu cemo da budemo.

scofield
00:06

Kako mocan Real!! Kakav igracki kadar! Ovo Barsa i Bajern nemaju. 18 igraca koji ko god da pustis kao pusteni sa lanca. Definitivno Zidan radi strasan posao nema sta. James Rodrigez jedan od mojih omiljenih igraca, cista klasa!

Top komentator :-)
09:55

Rodrigez je perfektan igrac, steta je sto ne igra u prvih 11, prava steta.

Breaking Bad
Saturday, 06.05.2017
23:56

Ko kaže da je drugi tim jači od prvog je mangup top klase, nema ovaj tim balans da igra sa jakim ekipama, sa ekipa pri dnu i u sredini svakako mogu.

S-I-M-K-E_
23:53

Meni ovo ne stima...Usetali su se u prvom minutu u gol i Deportivu i Granadi.Ovo je bruka.

11:25

Bruka koliko smo jaki, da.

12:07

Šta ti je čudno, pa i Granadin trener je vrv naš čovjek.

00:22

Sta bese zadnji put na Enfildu? 3-0 za Real cini mi se? Malo previse podcenjujes ligu odakle potice svaki iole bolji igrac u bpl.

11:41

Morata je bolji od benzeme james od balea isco od casemira pa i ronaldo ne odskace nesto

23:08

Sa drugim timom bi verovatno i bili kandidati za titulu, al' sa prvim ni slučajno bez nameštanja utakmica i kupovine sudija.

23:02

Lagan trebing..Sad po overu finala LS... Pa svim snagama na Sevilju..Hala Madrid

CgRm4
23:01

Koliko nam je jaci roster od svih ostalih to nije humano...

HHadzimontagic
23:00

Kad je trebala da dodje kriza i propast, tada su sudije iz utakmice u utakmicu gurali Real da upali, Betis, Viljareal, Las Palmas, sve je to bila velika planska kradja

REY_DE_EUROPA
00:33

evo jes brate samo mojne da smaras vise

Tuesday, 09.05.2017
12:34

Ti priznajes a sta je sa ovim drugim, zasto oni ne priznaju?

Al-Ahli najtrofejniji na svetu
23:00

lagano,odigrano sa 20 posto snage...drugo poluvreme se videlo da je realu jednostavno dosadno i mucno im je bilo da igraju ali eto nisu zeleli da nanesu katastrofu granadi

ProudKnight
22:56

Real bi sa drugim timom već osvojio titulu! Vidjeli ste kako je Benzema odigrao kada je ušao u igru. Ni Bejl nije mnogo bolji, kada sastavi dva meča bez povrede. Njih dvojicu obavezno prodati. Čitao sam da je dolazak Mbape-a već takoreći gotova stvar, Moratu nikako ne treba prodavati, jer je jako dobar napadač i dijete je Reala. Imali bi dva napadača za narednih 15 godina! Još su tu Asensio, Isko, Džejms, Vaskez, Kros, Kovačić, Kazemiro, Varan, Karvahal, od sl.sezone i Ljorente i Valjeho, još desnog beka mladog i perspektivnog pronaći i Real se obezbjedio za sadašnjost i budućnost u narednih 10 godina.

Don Andres
00:28

kad bi tako perez funkcionisao.. mogu da se kladim da ce makar 3-4 jako kvalitetna igaca prodati da bi doveo svjezu krv zbog prodaje dresova i ostalog marketinga..

13:10

Zasto tebe uopste interesuje koga ce Perez prodati? Gledaj kupovine svoga kluba, koji placa anti igrace po 60 miliona.

El Nindža
00:33

U praksi je to malo drugačije, perez ne može da sedi skrštenih ruku za vreme prelaznog roka

BenkovackiManitas31*
22:56

Real je sampion, imaju utakmicu sa Seviljom i da odigraju nereseno a dobiju ostale dve do kraja opet ce imati bod vise od Barse

Don Andres
00:29

sevilja nema sanse protiv reala ali selta i te kako ima.. ove im sezone nikako ne leze

Vlada Canada
22:52

Ne volim ih al su najjaci u igrackom i organizacionom smislu !!!

NIKE
22:50

Grijeh je da igrači kao Isko, Morata, James i pogotovu mali Asensio sjede na klupi, ako je istina da je De Gea na putu za Madrid, Realu neće trebati pojačanja idućih bar 2 godine ako zadrže sve ove igrače - Juve možda ima jak kolektiv, ali Real ima najbolje pojedince, a znamo svi da velike mečeve (finala) rješaju individualni kvalitet igrača, mislim da Real ove sezone uzima i ligu i LŠ, s obzirom da nitko nije odbranio Lš, Real bi tim pokazao da je ovo najbolji tim ikada, ili bar najsretniji, kako vam je volja, ali na kraju dođe na isto zar ne.

23:58

Najbolji, ta priča o sreći je prodavanje magle, ne može sreća toliko da traje, to je već nešto drugo.

08:52

Slazem se , definitivno jedan od najjacih timova sklopljenih ikada...

madridistatill_i_die
22:47

Očekivano. Sad lagano dovršiti Atletiko i onda svim silama protiv Sevilje, iako mislim da tu ne bi trebalo biti velikih problema jer su oni u lošoj formi i nemaju neki poseban motiv, ne mogu ni gore ni dole. Benzema opet katastrofa, upropastio je dva čista gola.

Burazer
22:44

Zato sto je drugi tim bolji od prvog. Od naredne sezone u napadu Ronaldo, Morata i Rodrigez.

reddevils
22:42

I zasto ce oni prodati Moratu nije mi jasno...

22:42

Kidaj bre redom sve... Benzema sebican, i nesposoban,valjda ce biti daleko bolji kada bude vaznije... James pokidao,rutinski... Ne trebaju nam nepostojeci penali za golove...

Real21
22:41

Hames igracinaaaa!

22:40

To ih odvaja od svih drugih svetskih klubova, kad ti jedan Rodrigez sedi na klupi...jos Morata, kovacic, Isko do skoro bio, Real ima 2 tima, sa Ronaldom za velike utakmice sa Moratom za ove manje, tako se osvaja titula. :)