"Redsi" očajavaju zbog Nunjeza - "Da li su ga uopšte skautirali?!"

Autor: Stefan Matić
sreda 21.09.2022.
17:35
Izvor: Sportske.net

Urugvajac nikako da osvoji srca navijača novog kluba.

EPA-EFE/RUNGROJ YONGRIT
EPA-EFE/RUNGROJ YONGRIT

Povezane vesti

Darvin Nunjez je leto stigao na "Enfild" kao čovek koji će parirati transferu Halanda u Mančester siti. 

Urugvajac je plaćen i više nego Norvežanin, Benfika je inkasirala oko 75 miliona evra za svog nekadašnjeg napadača. Nunjez je proglašen i najboljim igračem portugalske Primeire prošle sezone. PL i dalje čeka da vidi taj kvalitet.

Na svom debiju u PL protiv Fulama zabeležio je asistenciju i gol, a onda na prvoj sledećoj direktan crveni karton. Tokom internacionalne pauze nalazi se u reprezentaciji Urugvaja koja se sprema za prijateljske mečeve protiv Irana i Kanade. Međutim, detalj sa treninga je "zapalio" mreže.

Reč je o Darvinu. Prvo je napravio očigledan faul kako bi došao do lopte a onda na neslavan način završio akciju. Ne znamo da li je bio centaršut ili šut. Odmah su usledili komentari "redsa", ali i ostalih navijača. Jasno, pritisak na Darvinu neće jenjavati u skorije vreme.


Ne propustite

Preporuka za vas

Obavezno pročitati

WEB preporuke