nedelja 28.08.2022.
22:42

Podela bodova na stadionu ''Artemio Franki''.

EPA-EFE/CLAUDIO GIOVANNINI

Fudbaleri Fiorentine i Napolija odigrali su u Firenci nerešeno 0:0, u meču trećeg kola italijanske Serije A.

Srpski reprezentativci u dresu Fiorentine Luka Jović i Nikola Milenković startovali su od prvog minuta, Matija Nastasić meč je odgledao sa klupe za rezerve, dok je Aleksa Terzić bio na terenu poslednjih 10 minuta.

Osimen je u 43. minutu postigao pogodak za Napoli, ali je poništen zbog ofsajda.

Jović je u 68 minutu zaradio žuti karton zbog prigovora.

Napoli se posle ove utakmice nalazi na čelu tabele sa sedam osvojenih bodova, dok ''Viola'' zauzima deveto mesto sa 5 osvojenih bodova.

U narednom kolu Fiorentina gostuje Udinezeu.

Ni u drugom meču nije bilo pobednika. Fudbaleri Lećea i Empolija odigrali su nerešeno 1:1.Leće je poveo golom Parisija u 23. minutu, a gosti su pet minuta pre kraja prvog dela meča došli do izjednačenja golom Strefezea.

Obe ekipe još uvek čekaju na prvu pobedu u novoj sezoni.

U narednom kolu Leće će gostovati Napoliju, dok Empoli dočekuje Veronu.