petak 26.05.2023.
22:42

Po svemu sudeći, iskusni Italijan večeras odigrao poslednji meč u dresu Sampdorije na domaćem terenu.

EPA-EFE/STRINGER

Fudbaleri Samdporije remizirali su na domaćem terenu sa ekipom Sasuola rezultatom 2:2 u okviru 37. kola italijanske Serije A.

U rezultatski prilično nebitnom meču pre kojeg su oba tima znala svoje sudbine, videli smo veoma zanimljiv fudbal, naročito u prvih desetak minuta.

Sve je počelo već u osmom minutu kada je ekipa Dejana Stankovića stigla do vođstva golom Manola Gabijadinija, da bi u razmaku od samo dva minuta gosti stigli do totalnog preokreta.

Sasuolo je izjednačio u devetom minutu kada je pogodio Domeniko Berardi, a dva minuta kasnije mrežu zatresao Mateus Enrike.

Krenula je Sampa na sve ili ništa i na kraju stigla do boda uz dosta sreće kada je autogol postigao Erlić u 78. minutu.

Sampdorija je večeras osvojila svoj 19. bod i nalazi se na poslednjem mestu u Seriji A, dok je Sasuolo 13. sa 45.