nedelja 28.04.2024.
22:59

Bez pobednika večeras...

EPA-EFE/Julio Munoz

Bez pobede u derbiju Sevilje, Betis je kao domaćin dočekao Sevilju, na kraju - 1:1.

Betis je poveo u 38. minutu. Posle šuta, lopta pogađa Lukebakija u ruku, a Isko je namestio loptu i pogodio sa penala.

Izjednačenje je usledilo u 56. minutu utakmice.

Korner je bio sa leve strane, Akunja ga je izveo, a Kike Salas, koji je ušao u igru samo tri minuta ranije, postiže gol za izjedačenje.

Dva minuta kasnije sudija pokazuje na belu tačku, ponovo je dosudio penal za Betis posle starta Badea, ali je preinačena odluka posle konsultacije sa VAR-om.

U 80. minutu beležimo pokušaj Iska kad je golman gostiju uspešno intervenisao, a šansu je propustio i Abde Ezalzuli koji je pogodio prečku sedam minuta kasnije.

Betis je bio bolji rival večeras u derbiju Sevilje, ali bez pobede za njih, pa je Sosijedad na šestom mestu sada na dva boda više, Sevilja je, sa druge strane, prekinula niz od tri pobede.