nedelja 05.03.2023.
22:42

Kolašinac napravio razliku.

Olympique de Marseille

Fudbaleri Olimpik Marseja pobedili su Ren sa 1:0 (0:0) u derbiju 26. kola Lige 1 koji je odigran na stadionu "Roažon park".

Dobar meč u prvom poluvremenu, izostali su golovi, a onda je i do promene došlo u 57. minutu kada je Čengiz Under lepo ugledao utrčavanje Seada Kolašinca koji iz drugog plana dolazi i postiže jedini pogodak na meču.

Vrlo bitna pobeda za ekipu Igora Tudora jer su se makar malo odvojili od prvih pratilaca Monaka i Lansa koji su remizirali u ovom kolu. U borbi za titulu, verovatno nisu dorastao takmac.

Sjajni Rems pobedio je ovog popodneva i produžio seriju utakmica na kojima nisu poraženi na 18. Oni su savladali Ajačio minimalnim rezultatom golom Kajustea u četvrtom minutu nadoknade.