nedelja 27.08.2023.
14:58

Avr odneo slađi bod.

Stade de Rennais

Fudbaleri Rena remizirali su na domaćem terenu sa ekipom Avra rezultatom 2:2 u okviru trećeg kola francuske Lige 1.

Odlično je domaćin otvorio meč sa ambicijom da ostvari i drugu pobedu od početka šampionata, te poveo u 10. minutu preko Ludovika Blaa.

Klub iz Bretanje udvostručio je prednost preko Kristofera Voa u 24. minutu, da bi novajlija u Ligi 1 smanjio zaostatak svoje ekipe zahvaljujući golu Nabila Aliua u 40. minutu.

Košmaran početak drugog poluvremena Avra nije mnogo obećavao pošto je Grandsar isključen, ali je Ren uspeo da ispusti prednost posle drugog gola Aliua u 70. minutu.

Krenula je ekipa Nemanje Matića na sve ili ništa, propustila i tri velike prilike u finišu meča, ali nije uspela da ostvari trijumf na domaćem terenu.

Srpski internacionalac zaradio je žuti karton, ali je odigrao sasvim pristojan meč.