Ridiger nije ni dočekao da sazna suspenziju, a sezona za njega je završena!
Nemac svakako pauzira...
Povezane vesti
Atletiko ne može bez Simeonea, potpis do 2030. godine
Klupko se odmotava, Klop zagrejan za veliki povratak, ali - Real Madrid NIJE jedina opcija?!
Promenio 20 klubova, nosio čak i dres Real Madrida - On je heroj Albasetea i "kraljevski dželat" o kome danas bruji Španija!
Peđa Mijatović o glavnom problemu Real Madrida: "Nekada je to bilo nemoguće"
Štoper Real Madrida Antonio Ridiger još uvek nije ni saznao koliko će morati da pauzira, ali je ova sezona za njega svakako završena.
Naime, Nemac je već neko vreme igrao uz bolove, a situacija sa kolenom se pogoršala u finalu sa Barsom, te je odlučio da ode na operaciju, jer se zna da ga čeka između četiri i 12 mečeva suspenzije zbog nedoličnog ponašanja u finalu Kupa kralja.
Nemca zbog operacije čeka pauza između šest i osam nedelja, što znači i da će propustiti završni turnir Lige nacija sa reprezentacijom Nemačke.
Ruku na srce, Ridiger je i tu povukao odličan potez, pošto se u Nemačkoj pokrenula tema o tome da li treba da zadrži status reprezentativca posle divljačkog ponašanja posle poraza od Barselone.
Ridiger će ovako preskočiti finiš sezone sa Realom, koji je praktično već izgubljen, a odmoriće i u junu tokom Lige nacija, pa će se vratiti za letnje pripreme.
Za sada nije poznato da li će Real rizikovati sa njim na SP za klubove, koje će se prvi put održati ovog leta u novom formatu sa 32 ekipe u SAD.
Očekuje se da u njegovom odsustvu do kraja sezone u tandemu igraju Raul Asensio i Oreljan Čuameni.
Podsetimo, Real Madrid ima četiri boda manje od Barselone, kojoj i gostuje 11. maja u drugom ligaškom "El klasiku".
0 Komentara