Rimski remi, Roma ostala treća, Inter se i dalje nada!

Autor: Vladimir Stojanović
subota 19.03.2016.
22:39

Naingolan spasao Romu poraza, iz ovih 1:1 mogla bi u nedelju da profitira Fiorentina.

Roma je bila bolja na početku, brzonogi El Šaravi je stvarao probleme odbrani Intera, priliku je na startu imao Peroti. Gosti su se organizovano branili, posle jedne akcije Ljajića i Perišića, Eder se nije snašao. Šutirao je i Brozović, ali nije bilo golova u prvom delu.

Inter je poveo, 53. minut, akcija Hrvata, Brozović je asistent, Perišić strelac, njegov šesti gol u Italiji.

Od tada se igrali na jedan gol, Džeko je propustio priliku, Inter se previše povukao, desetak minuta pre kraja Rađa Naingolan spašava Romu poraza, verovatno Interu oduzima snove o povratku u Ligu šampiona.

Manćini je branio bod, bilo je par opasnih situacija pred golom Handanovića, ostalo je 1:1, Roma je zadržala pet bodova prednosti na Interom, sutra Fiorentina ima šansu da pobedom u Frozinoneu, opet stigne do četvrtog mesta, ali i smanji prednost Rimljana na svega tri boda.

Golove iz Rima možete videti ovde, u prvom meču 30. kola, remi bez golova u Empoliju gde je gostovao Palermo.

20 Komentara

RVT: NEVER OUTGUNNED
Sunday, 20.03.2016
10:10

Roma od jacih ima Lacio, Napoli i nas, a mi Lacio, Juventus i njih. Cak i da oni izgube te tri utakmice, mi sigurno (tipa milion posto) necemo dobiti sve do kraja...

IL CAPITANO NEVER DIE
06:38

Scesni katastrofa od golmana!!Ovo je morao da odbrani!Roma mnogo bolja iskreno!Forza roma!!!

INTERnacionalist
13:37

..Roma bolja od 70-og pa na dalje kad su samo bunarili na Dzeka,do tad su bili egal!

mak_juventino
01:41

Nisam gledao jos jedan derbi , kakav sam ja ljubitel Seria A , kada ne pogledam ovekve meceve ??? Sve to zbog to jer niko ne prenosinajbolje prvenstov na svetu !!!

00:25

Ocekivao sam remi.

Paklena pomorandza
00:16

Zbog onog sramotnog koeficienta 1,7 za pobedu Rome igrao sam u inat dvojku ali nadati se i ocekivati od Mancinija da dobijenu utakmicu privodi kraju je luksuz.Steta,bilo bi interesantno za tu 3 poziciju koja vodi u l.s.

Serie B
00:13

Jeste da Inter nije imao koga ubaciti u igru zbog odsustva velikog broja igraca, ali svejedno ovaj Mancini ne zna da postavi igru i gotovo.

fc Partizan/fc Inter
00:02

Onaj ludak od Mancinija pri neresenom rezultatu iz igre izvodi Ljajica, ubacuje defanzivca,ja kao veliki Interista,navijao sam poslednjih 10tak minuta da izgubimo, ne bi li ovaj konačno otišao sa klupe,ovakva taktika nicemu ne vodi,tacnije vodi, sredini tabele kao par godina unazad.

00:15

..a sta ako Ljajic nije mogao vise,on i Bjabjani su igrali na svakom mjestu na terenu! Koga da u igru uvede Mancini kad ne moze da racuna na Ikardija,Kondogbiju,Palasija i Jovetica!?

02:27

Ne znam,jeste bio suzen izbor na klupi ali mozda je mogao uvesti Telles-a,igrača koji zna dobro centrirati povuci loptu napred,solidan sut iz daljine,slobodnjaka...

ADP_10
Saturday, 19.03.2016
23:50

Da je Inter dobio, bas bi se zakuvalo u borbi za 3. mesto, mada i sa ovim rezultatom sve je otvoreno i odluka o tome ko ce u kvalifikacije za LS ce pasti u samoj zavrsnici lige,

00:27

..za Mancinija je bilo bitno ne izgubiti u Rimu,jer racuna na tezi raspored Rome koji je malo komplikovaniji od Interovog,npr.s sledece kolo se Igra Rimski derbi,tu moze bit svega,ko obicno,a potom gostuju zeznutoj Bolonji!

Brat Rodrigoo
23:48

Steta, opet u finisu primamo gol, ali Roma nije zasluzila da izgubi. Posle gola previse defanzivno, Mancini se boji izmjena, a onda kad ih izvrsi obicno su glupe, kao nocas. Nada za LS ostaje, ali na ovih -5 jako, jako tesko. Forza Inter!

00:13

..a koga da uvede u igru kad na klupi ima dva golmana,Gnokurija,Mela,Manaja,Santona i Jesusa? Aj lupi nesto pametno!