Roberto se suprotstavio Kumanu, ne interesuje ga Top 4
Samo titula je opcija.

Povezane vesti
Fudbaler Barselone Serhi Roberto rekao je da taj klub uvek mora da se bori za šampionsku titulu i da se ne slaže sa trenerom Ronaldom Kumanom, koji bi uspehom smatrao plasman među četiri ekipe u prvenstvu.
Kuman je nedavno rekao da će ove sezone uspeh biti plasman među četiri najbolje ekipe, posle odlaska najboljeg igrača Lionela Mesija, ali i zbog finansijskih problema kluba i brojnih igrača koji su povredjeni.
Barselona je sinoć na gostovanju odigrala nerešeno 0:0 protiv Kadiza i sedma je na tabeli sa devet bodova, sedam manje od vodećeg Real Madrida.
Upitan o pesimističkom stavu trenera, ali i oceni da na raspolaganju nema mnogo kvalitetnih igrača, Roberto je rekao da se s tim ne slaže.
"U ovom klubu, mi moramo da osvojimo titulu u Primeri, ne interesuje me samo plasman među prve četiri ekipe. Imamo veoma dobru ekipu, neki igrači su otišli, ali to nije izgovor, moramo da se okupimo i pokušamo da osvojimo titulu", rekao je Roberto, preneli su španski mediji.
Barselona je bez pobede u poslednje tri utakmice u svim takmičenjima, a pojedini navijači zviždali su ekipi posle remija sa Granadom (1:1) na Kamp Nou. Mediji spekulišu da bi Kuman mogao da dobije otkaz, a kao njegovi naslednici pominju se Roberto Martines, Andrea Pirlo, Antonio Konte i nekadašnji fudbaler Barselone Ćavi.
0 Komentara