Roma ne zaboravlja, 166 osramoćenih u Norveškoj besplatno na finale LK!
Finale Lige konferencija između Rome i Fejenorda igra se 25. maja u Tirani.

Povezane vesti
Haos u Nici, uhapšeno više od 100 navijača Rome!
Kup Italije - Kalaba umalo kao Miha, Štulić sa klupe ispratio nemoćni Leče na San Siru
Kup Italije - Kosta Runjaić dobio bitku sa Pipom Inzagijem, Kaljari se mučio, pa brojao do četiri!
"Vlahović jedan od najboljih napadača u Evropi, nema potrebe da se vraća nazad!"
Fudbalski klub Roma saopštio je danas da će 166 navijača, koji su prisustvovali ubedljivom porazu u Norveškoj od Bodo Glimta, dobiti besplatne ulaznice za finalni meč Lige konferencija protiv Fejenorda u Tirani.
Klub se na taj način zahvaljuje navijačima, koji su bili u Norveškoj 21. oktobra, kada je Roma sa 6:1 poražena od domaćeg tima, u meču Grupe C Lige konferencija.
Spisak navijača je formiran na osnovu podataka o prodaji ulaznica, koji je poslao norveški klub, naveli su iz Rome.
Trener Rome Žoze Morinjo ranije je rekao da mu je poraz od Bodo Glimta jedan od najgorih u evropskim takmičenjima.
Roma je kasnije eliminisala norveški tim u četvrtfinalu Lige konferencija.
Prvi meč u Engleskoj završen je nerešenim rezultatom 1:1.
Rimski klub je svoju poslednju titulu osvojio pobedom u Kupu Italije, 2008. godine. Jedinu međunarodnu titulu osvojili su 1961. godine, kada su slavili u Kupu sajamskih gradova.
Finale Lige konferencija između Rome i Fejenorda igra se 25. maja u Tirani.
0 Komentara