nedelja 02.05.2021.
22:38

Loša partija Rome, očigledno je da su ispražnjeni nakon poraza od Junajteda...

EPA-EFE/SIMONE ARVEDA

Pobeda Sampdorije u okviru 34. kola Serije A i to protiv Rome koja igra prilično slabo u poslednjih par mečeva, bilo je 2:0.

Sampdorija je stigla do prednosti u 45. minutu utakmice, tada je došlo do velike greške u odbrani Rome, okliznuo se Peres, a nakon asistencije Torsbija,Silva uspeva da pogodi za 1:0.

U pravi čas po Sampdoriju.

U nastavku smo čekali sve do 66. minuta za novi gol. Odlična akcija Sampdorije, stigla je lopta do Jakuba Jankta koji levicom postiže novi gol za 2:0.

Velika je to bila prednost domaćih, a gosti su imali veliku šansu da smanje zaostatak već u 72. minutu i to nakon dosuđenog penala, ali je Edinu Džeku kazneni udarac odbranio Audero.

U nastavku slaba Roma, moguće je sada da će ostati i bez kvalifikacija za Ligu konferencija.