Ronaldo je kao vino, večeras je to simbolično dokazao!

ponedeljak 30.09.2024.
22:12

Posle 100 minuta igre...

Fudbaleri Al Nasra pobedili su katarski Al Rajan rezultatom 2:1 u drugom kolu Lige šampiona Azije.

Nakon što su u prvom kolu remizirali sa Al Šortom u gostima, fudbaleri Al Nasra večeras su upisali prvu pobedu u Ligi šampiona.

Strelci za tim Stefana Piolija bili su Sadio Mane i Kristijano Ronaldo.

Al Nasr je poveo u nadoknadi prvog poluvremena kada je Sadio Mane pogodio za 1:0.

U drugom poluvremenu na scenu je stupio Kristijano Ronaldo, kojem je najpre u 49. minutu poništen pogodak zbog ofsajda.

Ali, u 76. minutu sve je bilo čisto kada je u svom stilu pokupio loptu i levom nogom je poslao pod prečku za 2:0.

Verovali ili ne, Ronaldo je tako prevazišao svoje brojke u svojim dvadesetim, jer je od 20. do 30. godine dao 440 golova na 596 utakmica, dok mu je ovo bio 441. na 523 meča od 30. do nepune 40.

Do kraja je konačnih 2:1 postavio je Rožer Guedeš.

Al Nasr sada ima četiri boda, dok je Al Rajan i dalje bez bodova.