Ronaldo još pomaže Realu - Endrik došao zbog njega!
Idol mu je igrao za "kraljevski" klub.

Povezane vesti
Supertalentovani brazislki fudbaler Endrik pre nekoliko meseci potpisao je ugovor sa Real Madridom od koga će njegov sadašnji tim Palmeiras inkasirati 60.000.000 evra.
Ipak, 16-godišnjak će ostati u Palmeirasu za koji trenutno nastupa sve do 2024. godine kada će postati punoletan i zvanično postati centarfor "kraljevskog" kluba.
Endrika su želeli mnogobrojni evropski velikani, ali se zbog svog idola Kristijana Ronalda opredelio za Real.
"Ovo je jako velik klub, a Vinisijus mi je slao poruke i motivisao me na dolazak. Tu je igrao i Kristijano, koji je moj idol. Zato sam odabrao Real i mislim da je to pravi izbor. Bog je uvek bio uz mene i rekao mi je da je to najbolji put“, rekao je Endrik"
Njegov zemljak Vinisijus savetovao je Endrika da se priključi šampionu Evrope.
"Dao mi je nekoliko saveta. Dugo bih pričao kad bih vam rekao koje sve savete sam dobio, čuvam ih za sebe. Ali on mi nije davao savete samo sada nego celi život. On je moj prijatelj i mislim da će to prijateljstvo trajati mnogo godina. Nadam se da ću sa njim razmenjivati puno asistencija i postizati puno golova“, nada se odličnom odnosu sa budućim saigračem Endrik.
0 Komentara