Ronaldo kao pravi šampion, probudio je Juventus, da li je kasno?
Pobeda Juventusa protiv Krotonea.

Povezane vesti
Mučio se Juventus da stigne do gola protiv Krotonea, šanse su se ređale jedna za drugom i bilo je samo pitanje kada će pasti odbrana gostiju i to se malo odužilo.
Gol smo videli u 38. minutu utakmice.
Tada je po levoj strani bio Aleks Sandro, uputio je fantastičan centaršut, a na pravom mestu je bio Kristijano Ronaldo.
Nije mnogo prošlo dok se mreža Krotonea nije ponovo zatresla.
Šutirao je Kristijano Ronaldo sa oko 20 metara od gola, golman gostiju je odbio loptu na stranu gde je bio Aron Remzi, usledio je centaršut na koji je stigao Ronaldo, napravio fantastičan trzaj glavom i pogodio - 2:0.
Nastavio je Juventus sa napadima i u nastavku, a novi gol smo videli nakon prekida, bio je korner, lopta se odbila do Mekkenija kojizakucava za konačnih 3:0.
Do kraja utakmice šansa Kijeze, ali promene rezultata nije bilo, Juve je stigao do nova tri boda i sada je na osam bodova zaostatka u odnosu na prvoplasirani Inter, s tim što Juventus ima i utakmicu manje.
Mogu li do nove titule?
Za ekipu Krotonea igrali su Golemić i Vulić.
4 Komentara
Oldboy
Misli sam da su samo Boris i Vlajko ali vas ovde ima gomila. Pobediš zadnjeg i odmah si kandidat za titulu, lele
Bádr Hari
ko bre sampion?jedini sampioni smo moj idol Messi i ja.
Bádr Hari
probudio je i mene i sad mora da rade mojih 50 profila jer necu moci da spavam. :D
Badr®Hari
Vratija se nebeski skakač upravo kada je najteže za njegovu ekipu. U derbiju ne samo da je sam uništio favorizovanu sjajnu ekipu Crotonea i ponovo dokazao da je najbolji ikada nego je ponovo porušio/postavio novih 8 rekorda (čitaćete o tome ovde veceras, sutra i prekosutra). Kažu da je egoista i samo posvećen golovima, što naravno nije tačno - našao je vremena i da zasmeje najmlađe gledaoce i dodatno im približi ovu lepu igru svojim komičnim prijemima lopte, pokušajima driblinga i naročito komičnim šutevima i namernim komičnim promašivanjima zicera. A što se skokova tiče to ne da nije viđeno u fudbalu nego ni na turnirima 4 skakaonice, a kamoli u atletici i košarci. Spavaš li mirno Sotomayore? Spavaš li mirno Jordane? 😂😂😂