utorak 24.10.2023.
22:05

Pobeda Al Nasra.

@AlNassrFC_EN

Fudbaleri Al Nasra pobedili su Al Duhail rezultatom 4:3 u trećem kolu azijske Lige šampiona.

Juče je blistao naš Aleksandar Mitrović, a danas - Kristijano Ronaldo, koji je postigao dva gola i upisao asistenciju.

U 25. minutu Ronaldo je bio asistent, a Taliska strelac za 1:0, što je bio rezultat na poluvremenu.

U 56. minutu Sadio Mane je postigao drugi gol za 2:0, a onda je Ronaldo u 61. postigao zaista efektan pogodak za 3:0.

Međutim, nije bilo gotovo, jer se tim iz Katara nije predao. U 63. minutu je pogodio Mohamad, a u 67. Almoz Ali i na semaforu je bilo 3:2.

Tako je i ostalo do 81. minuta kada je opet na scenu stupio Ronaldo, svojim drugim golom za 4:2, uhvativši volej posle centaršuta sa levog krila.

Olunga je u 85. vratio Al Duhail opet u meč, ali promene rezultata više nije bilo.

Al Nasr posle tri odigrana kola ima devet bodova i sasvim sigurno pretenduje na trofej u LŠ, a posebno Kristijano Ronaldo...