Ronaldo na udaru Portugalaca - Ponovo bacio kapitensku traku!
Da li se bližimo kraju karijere neverovatnog fudbalera.

Povezane vesti
Dešan pozvao osmoricu napadača za Ukrajinu i Island!
Englezi protiv nas na EP i danas, samo 12 istih igrača, iz startne postave nedostaju čak šestorica!
Rangnik savetovao Arnautovića da pređe u Rapid, sada ima jasnu poruku za Zvezdu!
Tuhelov spisak za Srbiju - Trent i Foden otpali, vratio se Rašford!
Kristijano Ronaldo je imao meč i noć za zaboraviti.
Portugalci su sinoć poraženi od Španaca kao domaćini u Bragi, ih narednog juna nećemo gledati na F4 Lige Nacija. Kristijano Ronaldo je brže bolje proglašen glavnim krivcem.
Napadač nije imao najbolju partiju protiv komšija, te su njegove frustracije glavna tema. 37-godišnjak je u drugom planu u Mančester Junajtedu, Ten Hag ga je sklonio na klupu a "đavoli" su krenuli sa boljom igrom i rezultatima. Portugalci su "navijali" da selektor Santoš postupi slično. Portugalska A Bola je na svojoj naslovnoj strani pre meča sa Špancima stavila naslov "Manje Ronalda, više Portugala" što je jasna poruka.
Internet su preplavili "hajlajtsi" kapitena Portugala kako se nervira, gubi duele i upropašćava šanse. Interesantan detalj se odigrao po kraju meča gde vidimo da je Ronaldo ponovo bacio kapitensku traku, što smo videli onomad u Beogradu kod njegovog poništenog gola posle intervencije Mitrovića.
Ostaje da se vidi kako će fudbaler Junajteda odgovoriti na ovo, u prošlosti je znao da kritike "ućutka" sjajnim partijama - možda to i sada bude slučaj.
0 Komentara