subota 27.02.2021.
22:39

Pun pogodak uvođenjem Lazovića koji je došao glave Juventusu.

EPA-EFE/EMANUELE PENNACCHIO

Ekipa Juventusa nije uspela da stigne do nove pobede u okviru Serije A, pošto je danas protiv Verone odigrala 1:1 (0:0).

Počelo je šansom Remzija, a na drugoj strani je Faraoni pogodio stativu, Juventus je imao mnogo sreće.

Nakon desetog minuta, prilika više nije ni bilo do kraja poluvremena.

I odmah na startu drugog dela igre Juventus stiže do prednosti.

Bila je to veoma dobra akcija Juventusa. Aron Remzi je odradio najviše posla, poslao je veoma upotrebljivu loptu za Kijezu, a ovaj asistira Ronaldu koji ne greši, pogađa i dovodi goste u prednost.

Verona je bila ravnopravan rival Juventusu u drugom poluvremenu, iako nije imala posed lopte, pretila je isto kao i tim iz Torina i na kraju je došla do izjednačenja.

Lazović koji je ušao u drugom poluvremenu je centrirao na sjajan način, Barak je glavom pogodio mrežu za izjednačenje. Ispostaviće se, i za konačan rezultat u tom 77. minutu.

Mogao je Darko Lazović da pogodi do kraja utakmice, igrao se 86. minut kada je šutirao dobro, ali je pogodio prečku, lopta se kasnije odbila u gol-aut.