sreda 03.05.2023.
22:58

Ko će u Ligu šampiona iz Italije?

EPA-EFE/MATTEO BAZZI

Lacio je uspeo da dođe do velikih bodova večeras, savladali su Sasuolo na svom terenu sa 2:0 i tako su došli do velikih bodova koji su ih približili Ligi šampiona.

Prvi gol na ovom meču videli smo u 14. minutu utakmice, tada je mladi Markos Antonio poslao izuzetnu loptu za Felipea Andersona, a ovaj je rutinski savladao golmana protivnika za 1:0

Konačnih 2:0 delo je Zakanjija u 2. minutu nadoknade vremena.

Sergej Milinković-Savić je danas igrao od 45. minuta utakmice.

Inter je tukao Veronu, ostavio ih je u zoni ispadanja, dokazao da nisu oni tim protiv kojih treba da se vade.

Bilo je izuzetno ubedljivih 5:0, a zanimljivo da u prvih pola sata golova nije bilo. Potom je Gaih postigao autogol u 31. minutu, usledili su golovi Čalhanoglua i Džeka u 36. i 37. minutu utakmice, a onda su u drugom poluvremenu Lautaro u 55. i Džeko u 61. minutu rešili da dotuku protivnika.

Dakle, Verona je primila za samo 30 minuta čak 5 golova.

Nije to bio kraj, primili su još jedan do kraja, Lautaro je bio strelac u nadoknadi vremena.

Darko Lazović je igrao za domaćina danas kao starter.

Roma nije uspela da pobedi, oni su danas gostovali Monci, bilo je 1:1. Gosti su bili nešto konkretniji rival, stvarali su šanse, ali nisu uspeli da pobede nezgodnu ekipu Monce.

El Šaravi je doveo goste u prednost u 24. minutu utakmice, da bi Kaldirola pogodio u 39. minutu za konačnih 1:1.

Milan je danas dočekao Kremoneze, a umalo nije doživeo jedan od težih poraza ove sezone. Gubili su do nadoknade vremena, a onda je Mesijas uspeo da izjednači u 3. minutu nadoknade.

Gosti su do iznenađujućeg vođstva stigli u 77. minutu preko Okerekea.