Rudi pohvalio, Baloteli odgovorio - Marseju dovoljno poluvreme!

subota 16.02.2019.
19:14

Italijan se već isplaćuje francuskom klubu.

Epa/Guillaume Horcajuelo

Marsej dočekao Amijen i upisao treću pobedom zaredom, bilo je 2:0 (2:0) na "Velodromu".

Domaćini su odmah krenuli od starta agresivno, prvu šansu je imao Okampos ali je volej bio tek neprecizan.

Iščekivano vođstvo Marseja ipak donosi Tovan.

Francuz je iskorstio asistenciju Lopeza u 19. minutu i sigurno realizovao priliku sa 12 metara preciznim šutem levom nogom.

Mario Balotelija je odlično krenulo u novom klubu. Svoj treći gol ukupno na četvrtoj utakmici za Marsej postiže u 25. minutu.

Ovim rezultatom se i otšlo na poluvreme, 2:0 za domaćina na "Velodromu".

U drugom poluvremenu su domaći malo spustili gas i dozvolili par prilika Amijenu, ali je Mandanda siguran na golu.

Baloteli je mogao da dođe do svog drugog pogotka na meču u 67. minutu, ali je sudija posle konsultacije sa VAR-om preinačio svoju odluku i sudio ofsajd Italijana.

Garsija je defintivno znao zašto hvali "Baloa" koji posle ove prilike napušta meč.

Do kraja beležimo i priliku Žordana Amavija u 75. minutu, ali prečka zaustavlja igrača Marseja da poveća vođstvog svog tima.

Na kraju meč se završio rezultatom iz prvog poluvremena, 2:0 za domaćina.

Nemanja Radonjić je presedeo svih 90 minuta na klupu za domaći sastav.