nedelja 29.05.2016.
23:12

Goleada obeležila večerašnji prijateljski meč između selekcija Rumunije i Ukrajine.

Beta/AP Photo/Peter Morrison

Reprezentacija Ukrajine savladala je večeras u Torinu selekciju Rumunije rezultatom 4:3, a njihov trijumf mogao je da bude i još ubedljiviji, imajući u vidu razvoj događaja na terenu.

Rumunija je, doduše, uspela da povede pogotkom Toržea u 23. minutu, ali onda sledi ukrajinska ''kanonada''.

Prvo je Zozulja u finišu prvog poluvremena izjednačio na 1:1, da bi već posle tri minuta u drugom delu igre Zinčenko doneo preokret Ukrajini - 1:2.

Samo šest minuta kasnije, Konopljanka je uvećao prednost Ukrajinaca, da bi već u 59. minutu Jarmolenko povisio na 1:4!

Tek u finišu meča, Rumuni su uspeli da donekle uzvrate i golovima Alibeka u 74. i Stančua deset minuta kasnije, ublažili poraz - 3:4.