Sad su male šanse da Savo bude poslednja prepreka Partizanu!

petak 06.08.2021.
00:21

Portugalci blizu plej-ofa.

Srdjan Stevanovic/Starsportphoto ©

Večerašnji program u okviru trećeg kola kvalifikacija za Ligu konferencija završen je utakmicom između portugalske Santa Klare i slovenačke Olimpije iz Ljubljane koju sa klupe vodi Savo Milošević.

Santa Klara je iskoristila prednost domaćeg terena i posle bolje igre u prvom poluvremenu trijumfovala rezultatom 2:0.

Na vodeći gol domaćih čekalo se nepunih 14 minuta. Bila je to duga akcija Santa Klare, uz par grešaka defanzivaca Olimpije, na kraju posle centaršuta sa desne strane, Patrik u kaznenom prostoru asistira za najboljeg strelca Santa Klare, Karlosa Karvalja koji nastavlja svoju golgetersku seriju iz prethodnih mečeva - 1:0.

Izgledalo je da će se tim rezultatom otići na poluvreme, ali na samom kraju prvog dela igre domaći su iznudili korner posle kog je Mansur pogodio za 2:0 i postavio konačan rezultat.

Podsetimo, pobednik ovog dvoboja igraće u plej-ofu kvalifikcija sa boljim između Sočija i Partizana čiji je večerašnji susret završen rezultatom 1:1.