četvrtak 26.11.2020.
23:23

Još dobrih vesti iz Španije za Partizan.

Twitter/@U_D_Almeria

Fuinansijska situacija u Partizanu naredne godine će u velikoj meri zavisiti i od rezultata španske Almerije u tamošnjoj Segundi i golgeterskog učinka Umara Sadika u pomenutoj španskoj ekipi.

Crno-beli se nadaju da će Almerija ući u Primeru, uz značajan doprinos Sadika, što bi im na ime bonusa donelo još četiri miliona evra od Sadikovog transfera. Posle lošeg starta sezone, sada sve ide mnogo bolje, Almerija je u seriji pobeda, a večeras je upisala i petu u nizu, protiv Tenerifa na svom terenu rezultatom 2:0.

Oba gola postignuta su sa bele tačke. Prvi jedanaesterac dosuđen je u 50. minutu meča, kada je Laco bio precizan sa bele tačke, a drugi je u 75. minutu realizovao upravo Umar Sadik, koji je i postavio konačan rezultat - 2:0.

Almerija je sada na petom mestu na tabeli Segunde, sa samo tri boda manje od vodeće Majorke, ali i uz utakmicu manje. Sadik od početka sezone ima tri gola i jednu asistenciju u dresu Almerije.