Salah ponovo ušao u istoriju, a onda se izvinjavao nakon meča, valjda će joj nastavnik oprostiti?

petak 16.11.2018.
23:32

Interesantna situacija nakon pobede Egipta.

Epa/Peter Powell

Egipat je danas slavio u meču protiv Tunisa, rezultat je bio 3:2 (1:1), a pobednički gol je postigao ko drugi nego Mo Salah, i to još u 90. minutu.

Salah je ovim golom postao treći najbolji strelac u istoriji egipatske reprezentacije, postigao je za sada 39 golova, a prestigao je Abutrejka. Ispred Salaha su još Hasan El Šazli sa 42 gola i Hosam Hasan sa 68 golova.

Utakmicu je obeležila još jedna scena. Mala devojčica koja je držala papir na kome je pisalo "Salah, molim te, postigni gol. Želim da idem kući, imam domaći". Salah je video tu sliku na Tviteru i sa svog profila odgovorio:

"Stvarno sam pokušavao da te pustim da ideš kući ranije. Žao mi je što sam te zadržao do poslednjeg minuta. Nadam se da će sutra tvoj nastavik razumeti situaciju."