Loše se prroveo najbolji igrač Liverpula u duelu sa kolegom iz rerprezentacije Hegazijem.

EPA-EFE/PETER POWELL

Samo što je Vest Brom preko Livermora smanjio na 1:2, Mo Salah je ošamaren.

U pokušaju da se što bolje pozicionira za vazdušni duel sa Hegazijem, koji je skoro za glavu viši od njega, Salah je "popio" dlan.

Pogledajte OVDE kako je to izgledalo.

Salah je par minuta kasnije izašao iz igre, a dva minuta pre kraja regularnog toka meča VBA je izjednačio na 2:2, Salomon Rondon je doneo bod "fenjerašu".

Najbolji strelac Premijer lige je i danas na 'Houtornsu' zatresao mrežu, u 72. minutu je dao gol za 0:2 i sada je na koti 31.

6 Komentara

10BillionXD
Saturday, 21.04.2018
17:00

Da je ovo Messiju neki zemljak uradio mislim da nikada vise ne bi zaigrao za repku =D

_mladen_
16:44

Samaraju, udataju pesnicom, a sudija im nije ceo mec dao ni zuti. Neka im ove bodove, ionako su ispali ovi ragbisti. Plus sta je potrebno da se desi, da se Liverpulu svira penal...

äxwell
17:21

Sad sam upravo vidio ovu situaciju oko penala...Ne znam kako je sudija ignorisao onaj cist penal..ahahhahaha Ovo je vec komedija...Al da je bila situacija ista za domaci tim sjecem ruku ako ne bi svirao penal..

Žan-Žak Ruso
17:58

Treba da mu se desi da ponese dresove MU-a, tada bi dobijao penala, koliko hoćeš. Inače, čist penal nad Ingsom.