Samo još čudo čuva "Grofa" u Premijer ligi...

ponedeljak 02.05.2022.
21:10

Arsenal ni danas nije pobedio.

Arsenal iz Tule našeg Miodraga Božovića nije uspeo da ostvari pobedu na svom terenu protiv Nižnjeg Novgoroda, bilo je 2:2 u okviru 27. kola ruske Premijer lige.

Domaćin kojeg predvodi sa klupe Miodrag Božović gubio je već posle pola sata sa 0:2, Gotsuk i Kalinski su pogodili, ali su se domaći vratili u meč preko Tkačeva u prvom minutu nadoknade prvog poluvremena, asistirao mu je Đorđe Despotović.

Upravo je Despotović promašio penal u 66. minutu utakmice, ali je igrač koji ga je zamenio, Lutsenko, uspeo da pogodi mrežu protivničkog tima u 71. minutu utakmice.

Nižnji je ovim bodom stigao do 29. boda koji ga je smestio na 11. mesto, dok je Arsenal poslednji sa samo 22 boda na tri kola do kraja, pa su šanse praktično veoma male.