Saša Ilić lukavstvom do pobede, CSKA uvećao prednost na čelu prvenstva Bugarske!

nedelja 26.02.2023.
20:52

Zanimljiva situacija, "armejci" reagovali na pravi način.

Srdjan Stevanovic/Starsport.rs ©

CSKA iz Sofije je pod vođstvom Saše Ilića nastavio sa odličnim rezultatima i nakon prolećne pauze.

"Armejci" su u okviru 21. kola Prve lige Bugarske savladali sofijski Septemvri u gostima rezultatom 1:0.

Presudan je bio pogodak Dakensa Nazona u 43. minutu kada je iskoristio dodavanje Mateija i zatresao mrežu posle brze kontre.

Interesantno, u tim trenucima jedan fudbaler Septemvrija požalio se na povredu zbog čega su njegovi saigrači i zastali, ali CSKA nije stao jer se on nalazio van terena čime ima mogućnost da mu se pruži medicinska pomoć.

CSKA iz Sofije je ovim treijumfom osvojio svoj 53. bod i nalazi se na prvoj poziciji bugarskog šampionata sa četiri boda više od Ludogoreca koji ima utakmicu manje

U saradnji sa AdmiralBet-om, posetioci Sportske.net dobijaju bonus od 2500 dinara. Od toga 1500 je za klađenje, ostatak od 1000 možete iskoristiti za kazino.

Sve što treba da uradite je da sa našeg portala odete OVDE na admiralbet.rs, registrujete se, verifikujete nalog i u roku od nekoliko minuta dobijate bonus za kazino a 2 sata kasnije i bonus za tikete.

Pravila su OVDE, ista su kao i za običan bonus, ali čitaoci Sportske.net dobijaju 500 dinara više.