SASTAVI - Stanić na klupi, bivši fudbaler Zvezde od prvog minuta, "dželat" Srbije napada TSC!
Utakmica u Bačkoj Topoli počinje od 18.45.
Povezane vesti
Italijanski derbi u osmini finala, Lil na Aston Vilu, Bleki čeka Dance
Produžeci preseli i Dinamu, autogol i šamar za prolaz Genka!
Klasa je večna, Žiru na "Marakani" do 300. gola: "Mislim da smo večeras uradili pravu stvar"
Bleki odmarao, Notingem strepeo, pa prošao! PAOK nemoćan bez Živkovića, Dinamova drama u Genku!
Fudbaleri TSC-a iz Bačke Topole večeras će od 18.45 dočekati ekipu Frajburga u trećem kolu grupne faze Lige Evrope.
Izabranici Žarka Lazetića pokušaće da na domaćem terenu ponovo prirede iznenađenje nakon što su remizirali sa Olimpijakosom rezultatom 2:2.
Ovoga puta, TSC će izaći u nešto drugačijem sastavu, od prvog minuta će se na terenu naći bivši fudbaler Crvene zvezde Miloš Vulić, dok će svoju priliku sa klupe sačekati Stanić, Pantović i Kuveljić.
Sa druge strane, Kristijan Štrajh će na teren izvesti izuzetno kvalitetnu postavu u kojoj se nalazi i Roland Salaj, reprezentativac Mađarske koji je nedavno postigao gol u pobedi svog nacionalnog tima nad Srbijom u Budimpešti.
Sastavi timova:
TSC BAČKA TOPOLA: Ilić - Cvetković, Antonić, Čalušić, Petrović - Radin, Stojić, Đakovac, Vulić - Jovanović, Rakonjac.
FRAJBURG: Atubolu - Ginter, Linhart, Gide - Doan, Egeštajn, Hofler, Vajshaupt - Salaj, Grifo, Filip.
0 Komentara