subota 04.02.2023.
22:40

Dva crvena kartona za goste.

@SassuoloUS/Twitter

Posle neverovatnog podviga protiv Milana, Sasuolo je sada iznenadio i Atalantu i slavio kod kuće 1:0 u okviru 21. kola Serije A.

Mele je isključen zbog oštrog starta već u 30. minutu i bilo je jasno da će u nastavku biti teško odbraniti se protiv raspoloženog domaćina.

Sasuolo je poveo u 55. minutu preko Lorijentea, koji je sa ivice šesnaesterca poslao loptu u mrežu Atalante.

Gosti su brzo nakon toga bili u prilici posle slobodnog udarca, međutim golman je odbranio ovaj šut.

Boga je pokušao da promeni rezultat, posle duplog pasa sa Zapatom, na kraju nije bilo nikog da primi centaršut ispred gola Sasuola.

Na drugoj strani Sasuolo je ponovo preko brze kontre Lorijentea imao priliku da udvostruči prednost, ali je golman gostiju ipak odbranio voaj nalet.

Murijel je na isteku nadoknade dobio crveni karton zbog prigovora sudiji, bilo je ovo drugo isključenje za Atalantu, ali i kraj utakmice.

U saradnji sa AdmiralBet-om, posetioci Sportske.net dobijaju bonus od 2500 dinara. Od toga 1500 je za klađenje, ostatak od 1000 možete iskoristiti za kazino.

Sve što treba da uradite je da sa našeg portala odete OVDE na admiralbet.rs, registrujete se, verifikujete nalog i imaćete u roku od nekoliko minuta dobijate bonus za kazino a 2 sata kasnije i bonus za tikete.