Nastavljena je sezona u Poljskoj, doskorašnji vezista Partizana debitovao za svoj novi klub.

Beta/Branislav Božić/Mo

Aleksandar Šćekić je ove zime napustio ekipu Partizana posle tri i po godine provedene u Humskoj i postao član poljskog Zaglebja, u čijim je redovima večeras upisao zvanični debi.

U Poljskoj je završena zimska pauza, a 20. kolo otvorila je upravo ekipa Zaglebja koja je na svom terenu dočekala Legiju iz Varšave.

Šćekić je dobio priliku da zaigra od prvog minuta, na terenu je proveo svih 90, ali njegov tim nije ostvario željeni rezultat. Legija je slavila sa 3:1 i konačno se odmakla od dna tabele, a Zaglebje je pretrpelo dvanaesti poraz u sezoni, pa je i dalje 14. na tabeli sa 20 osvojenih bodova.

Legija je povela u finišu prvog poluvremena golom Rosoleka, a u 45. minutu Kopač je postigao autogol za 2:0. Početkom drugog dela igre domaći su smanjili na 2:1 golom Šiša, a konačnih 3:1 za Legiju postavio je Žolek u 88. minutu meča.