nedelja 07.03.2021.
16:19

Ueska je dočekala Seltu u okviru 26. kola Primere, a pobedu su odneli gosti.

EPA-EFE/Salvador Sas

Nova pobeda Selte u okviru Primere, ovoga puta su uspeli da slave u gostima protiv Ueske, bilo je 3:4 u meču koji je bio veoma interesantan.

Na ovaj način je ekipa iz Aragona ostala poslednjeplasirana na tabeli sa samo 20 osvojenih bodova, danas su propustili šansu da stignu do bodova nakon čega bi pretekli Eibar i Alaves.

Selta je povela preko Mine u petom minutu, ali je samo devet minuta kasnije Siovas izjednačio rezultat.

Mir je u 16. minutu doneo prednost Ueski, da bi Nolito izjednačio u 37. minutu.

Gosti su poveli sa 2:3 u 52. minutu kada je Malo bio precizan nakon asistencije Suareza, da bi Fereiro vratio nadu domaćinu da može do sva tri boda, pogodio je u74. minutu.

Ipak, samo dva minuta kasnije, Beltran na asistenciju Aspasa pogađa za konačnih 3:4.