Segunda - Šćepović čovek odluke!

nedelja 09.11.2014.
20:18

U poslednjoj utakmici 12. kola španske Segunde fudbaleri Majorke savladali su Rasing u Santanderu minimalnim rezultatom a strelac odlučujućeg gola bio je naš Marko Šćepović.

rcdmallorca.es

Očajan početak sezone i sedam vezanih utakmica tokom koji nisu ostvarili nijednu pobedu fudbaleri Majorke pretvorili su u niz od pet trijumfa koji im garantuje prelazak u gornji deo tabele.

Majorka je u poslednjem susretu 12. kola španske Segunde savladala Rasing Santander rezultatom 0:1 (0:1) a strelac odlučujućeg pogotka bio je Marko Šćepović.

Srpski internacionalac koji za Majorku nastupa kao pozajmljen igrač Olimpijakosa postigao je gol odluke u 44. minutu a igru je napustio 12 minuta pre kraja meča.

Bivšem napadaču Partizana ovo je bio šesti pogodak u sezoni čime je dospeo na šesto mesto najboljih strelaca Segunde.

Dodajmo i to da je svih 90 minuta u timu Majorke upisao Nikola Gulan dok Stefan Marković nije bio u kombinaciji za ovaj meč.

Majorka se petom uzastopnom pobedom obrela na devetoj poziciji na tabeli sa 17 osvojenih bodova i sada se nalazi sasvim blizu ekipama koje konkurišu za mesto u Primeri.