Selta iščupala bod u poslednjim minutima!

ponedeljak 24.10.2022.
23:05

Uzbudljiv finiš meča u Vigu.

EPA-EFE/Salvador Sas

U poslednjem meču 11. kola španske Primere fudbaleri Selte iz Viga i Hetafea odigrali su nerešeno 1:1 (0:1).

Gosti iz Madrida su na čitavom meču imali samo jedan udarac u okvir gola protivnika, ali i on je bio dovoljan za gol u 43. minutu. Strelac za Hetafe bio je napadač Enes Unal i to posle prave ''bombe'' iz slobodnog udarca sa 20-ak metara

Golman Agustin Markezin je svojom paradom samo ulepšao pogodak.

Drugo poluvreme proteklo je u konstantnom pritisku fudbalera Selte i napadima koji su se ređali kao na traci. Upornost se na kraju isplatila i to u 89. minutu kada je Aidu iskoristio centar šut Aspasa po desnoj strani i glavom postigao gol za 1:1.

Hetafe je nakon osvajanja boda izašao iz opasne zone i nalazi se na 17. mestu sa 10 osvojenih bodova, dok je Selta na 13. poziciji sa tri boda više.