Selta rutinski protiv fenjeraša, Kadiz još uvek traži prvi gol!

22:57

Aspas dvostruki strelac.

twitter.com
twitter.com

Fudbaleri Selte iz Viga ostvarili su ubedljivu pobedu protiv fenjeraša Kadiza sa 3:0 u prvom meču 4. kola španske Primere.

Domaći tim je otpor protivnika slomio u drugom poluvremenu pošto je u tom delu postigao sva tri pogotka. Kadiz tokom 90 minuta nije uspeo da uputi nijedan šut u okvir gola protivnika.

Prvi gol postigao je Jago Aspas u 56. minutu meča. Samo šest minuta kasnije Oskar je povisio na 2:0, da bi Aspas 15 minuta pre kraja meča svojim novim pogotkom postavio konačan rezultat 3:0

Tim iz Viga će posle druge pobede u prvenstvu prenoćiti na 6. mestu na tabeli sa sedam osvojenih bodova.

Kadiz je već sada istakao kandidaturu za ispadanje u niži rang. Tim iz Andaluzije je ostao prikucan za dno tabele bez ijednog boda i bez postignutog gola.