Sent Etijen ne odustaje od Lige šampiona

Autor: Boban Filipović
subota 19.03.2016.
19:09

'Zeleni' ostali u trci za plasman u najelitnije evrotakmičenje pošto su pred svojim navijačima bili ubedljivi protiv Monpeljea.

Monpelje je odolevao na stadionu 'Žofri Gušar' sve do 15 minuta pre kraja utakmice, a onda u finišu pao i primio tri gola.

Goste je probio rezervista Ro, a u poslednjih deset minuta meča pobedu Sent Etijena su overili Tanan, tek što je kročio na teren, i Ejserik evrogolom, za konačnih 3:0.

Sent Etjen je ovim ubedljivim trijumfom prekinuo crni niz od pet uzastopnih utakmica u prvenstvu bez pobede i nakon nekompletnog 31. kola Lige 1 nalazi se na šestom mestu na tabeli, sa tri boda zaostatka u odnosu na Ren, koji se nalazi na poziciji koja vodi u kvalifikacije za Ligu šampiona.

Monpelje je na poziciji broj 15, tri boda daleko od opasne zone.