Sent Etjenu ne "pomaže" ni vatromet, Monako preslišao domaćina!

subota 23.04.2022.
21:45

Fudbaleri Monaka savladali su u gostima Sent Etjen rezultatom 4:1 u okviru 34. kola francuske Lige 1.

EPA-EFE/SEBASTIEN NOGIER

Ben Jeder i Foland doneli su Monaku veliko vođstvo u razmaku od samo dva minuta, da bi u 42. Kazri sa penala smanjio zaostatak.

Kolodžiejdžak je zatresao sopstvenu mrežu u 61, a onda su pet minuta kasnije navijači ispalili vatromet.

Prekid se dogodio pri rezultatu 3:1 za "kneževe", a sudija Dešepi je posle konsultacija sa delegatom odlučio da prekide susret.

Navijači "zelenih" nezadovoljni su rezultatima i upravom kluba, ekipa se grčevito bori za opstanak i trenutno se nalazi na 18. poziciji koja vodi u baraž za ekipom iz Lige 2 za mesto u eliti.

Posle dužeg prekida, utakmica je nastavljena, a konačan rezultat postavio je Majron Boadu u 77. minutu susreta.

Monako je trenutno treći u Ligi 1 sa 59 bodova, dok je Sent Etjen 18. sa 31 bodom.