Sent Pauli porazom obeležio povratak u Bundesligu

nedelja 25.08.2024.
19:29

Gosti odneli ceo plen.

EPA-EFE/FABIAN BIMMER

Kompletirano je prvo kolo nemačke Bundeslige, a poslednja utakmica prvog kola odigrana je na terenu povratnika u bundesligaško društvo, ekipe Sent Paulija.

Međutim, ovaj tim se na premijeri u novoj sezoni nije proslavio - poražen je na svom terenu od Hajdenhajma rezultatom 2:0.

Potpuna rezultatska neizvesnost trajala je do sredine drugog poluvremena, do 66. minuta meča, kada je Vaner na asistenciju Pjeringera doveo ekipu Hajdenhajma u vođstvo.

Nada ekipe Sent Paulija da bi mogla da izbegne poraz pred svbojim navijačima trajala je do 82. minuta, kada je na asistenciju  Honšaka prednost gostiju duplirao Šopner i postavio konačnih 0:2.

Podsetimo, ranije danas je u meču punom preokreta ekipa Bajerna kao gost savladala Volfsburg sa 3:2.