Sergej načeo, Imobile dotukao ''Vučicu''!

sreda 01.03.2017.
22:46

Rimski dvoboj u Kupu Italije pripao Laciju, uz ključan doprinos našeg reprezentativca!

EPA/Daniel Dal Zennaro

Ekipa Lacija stekla je značajnu prednost pred revanš u polufinalu Kupa Italije.

''Nebesko plavi'' su večeras kao domaćini savladali gradskog rivala, ekipu Rome rezultatom 2:0, pa je tako u ovom trenutku na vidiku finale Lacio - Juventus, koji je sinoć savladao Napoli sa 3:1.

Lacio je poveo posle pola sata igre, golom našeg mladog reprezentativca Sergeja Milinković-Savića, posle asistencije Felipea Andersona - 1:0.

Taj gol možete da vidite OVDE,  a sve do 78. minuta domaći su imali minimalnu prednost.

Onda je usledila akcija Keita - Imobile, koji iz neposredne blizine duplira prednosst Lacija i postavlja konačnih 2:0.

Osim Milinković-Savića, trijumfu ''Nebesko plavih'' doprineo je i Dušan Basta, koji je takođe odigrao svih 90 minuta.