nedelja 24.01.2021.
19:52

Zapažene role srpskih reprezentativaca, ali mlađi izlazi kao pobednik.

EPA-EFE/ANGELO CARCONI

Lacio je danas uspeo da slavi protiv Sasuola u Rimu sa 2:1 u 19. kolu italijanske Serije A.

Počelo je loše po izabranike Simonea Inzagija pošto je nakon asistencije Filipa Đuričića Frančesko Kaputo matirao Rejnu već u šestom minutu meča.

Odgovor Rimljana usledio je sredinom prvog dela igre, tačnije u 25. minutu kada je Sergej Milinković Savić preciznim udarcem glavom doneo izjednačenje domaćinu.

Nastavak igre doneo je potpuni preokret.

Igrao se 71. minut kada je Marušić probio po levoj strani i uposlio Ćiru Imobilea koji je loptu majstorski sproveo u drugi ugao nemoćnog Konsiljija.

Do kraja meča nije bilo promene rezultata pošto je Eskalanteov udarac odbranio Konsilji, pa je Lacio ovom pobedom ostao na sedmom mestu Serije A sa 34 boda.